Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na Harry Potter forum! Nadam se da cete uzivati :)
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ron and I storiez

Go down 
4 posters

Svidja li vam se pricha?
Da.
Ron and I storiez I_vote_lcap67%Ron and I storiez I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Ne.
Ron and I storiez I_vote_lcap33%Ron and I storiez I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Onako je.
Ron and I storiez I_vote_lcap0%Ron and I storiez I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 3
 

Autor/icaPoruka
Sarahina
Početnik
Početnik
Sarahina


Female Broj postova : 61
Age : 28
Dolazim iz: : Na oblacima, polagano plutam...
Registration date : 19.08.2008

Ron and I storiez Empty
PostajNaslov: Ron and I storiez   Ron and I storiez Emptyuto kol 19, 2008 10:07 pm

Meine dnevnikshe(likovi s drugog foruma... josh ga pisem, nov je, ali ovo da sada, da pastam:

Prvi dio: Juto nakon sleep-overa
"Dobro jutro" rekla sam pijuci kakao.
Tihi glas je odvratio "Dobro jutro" pokusavajuci se probuditi. To je bio moj Ronnie. Moj slatki, mali, ridjokosi Ronnie. Prisla sam mu buljeci u svoj kakao, gledajuci baloncice od kakaa dok su polagano se otapale.Sjela sam, i dobila kiss u obraz(meni su puno sladji). Odvratila sam istom mjerom. Pitala sam ga kako mu je bilo sinoc spavati na mom sleep-overu, na koji sam takodjer pozvala Aktich, Lizzie, i njenog dragog, Draca. Oni su jos uvijek spavali. Samo je Aktich spavala sama u sobi. Kasnije ce doci Luka i Brooke, na dorucak, pa sam rekla sobarici da nam nesto docara. Ustala sam od stola, i povirila u Aktinu sobu, da vidim kako spava. "'Ko bebica", pomislila sam. Produzila sam do Lizzie i Draca. Vidjela sam da su vec bili ustali, pa su se malo cmokali i dolazili sebi, pa ih nisam htjela prekidati. Nastavila sam do WC-a gdje sam oprala zube, piskila,...(morala sam spomenuti, lol) Vratila sam se do stola, gdje sam nasla Ronnia u drustvu Lizzie i Draca. Lizzie je bila prirodna plavusa, i dobila je malo stomaka jer je trudna. Dijete je Dracovo. Draco je pak bio blijedokos, i brunuo je za Lizzie. Ron i Draco su se mrzovoljno pogledavali, pa nisu ni primjetili kako se ja priblizavam*1. Sve sam pozdravila jedni "Dobro jutro" na koje mi je samo Lizzie odvratila. Oni su se samo trznuli. Pitala sam ih kako su spavali, svi su jednoglasno odgovorili "Dobro".Vrlo dosadno, zar ne? U glavnom, najavila sam im Brooke i Luku, na sto je Lizzie uzbudjeno prosiktala, i otisla sam probuditi nasu Uspavanu ljepoticu.

*1= Svi smo Slytherini, samo je Ronnie Griffindor.
[Vrh] Go down
http://rwandi.blogspot.com
Alexandra
Administrator
Administrator
Alexandra


Female Broj postova : 436
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Ron and I storiez Empty
PostajNaslov: Re: Ron and I storiez   Ron and I storiez Emptysri kol 20, 2008 1:01 am

hehe cool pricha Smile

zanimljivo, znam sve likove od tamo pa nema veze Smile
ako budesh ubacivala ubaci i mene Smile
[Vrh] Go down
https://harrypotter.forumhr.com
Sarahina
Početnik
Početnik
Sarahina


Female Broj postova : 61
Age : 28
Dolazim iz: : Na oblacima, polagano plutam...
Registration date : 19.08.2008

Ron and I storiez Empty
PostajNaslov: Re: Ron and I storiez   Ron and I storiez Emptysri kol 20, 2008 1:12 am

ok... mozda kasnije
Akta nam se pridruzila, i primjetila Lizziino hihotanje:
"-Sta se ti smijes?!
-Ma nista, samo...
-Sta samo?!
-Ma doci ce Luka i Brooke na dorucak...
-Tuko jedna!
-Nemoj me tjerat da te "Avada Kedavram"
-...
Ja: Hahahaha", cuje se hihotanje iza...
"Kako ste mi vi? I ja po stoti put... Znaci, sada svi znamo da ce nam doci Luka i Brooke na dorucak, i lijepo se ponasajte" mumljanje negdje iza: "Hocemo, mama"..."Cc. Sta mislite, oce li oni imalo ostati? Mislim, ja imam ovaj golemi dvorac, i sama sam u njemu, pa ocekujem da mi cesto dolazite"
Ronnie: "Ja cu dolaziti sigurno!" Ja: "hh, Ostali?"
Lizzie je bila otvorila usta, ali se zaculo kucanje, pa sam pozurila k vratima docekati Luku i Brooke.
"Dobrodosli!" Oni: "Hvala, hvala" Provela sam ih kroz dvorane MOG vlastitog dvorca, do stola u ''trpezariji''. Tu su ih docekali oni sa sleep-overa sa smjescima na licu. Kad je moja sobarica vidjela pridoslice, docarala je jaja na svakakve nacine, pahuljice, nutellu, pastete i maslac.
Svak je uzeo po nesto, samo su se Aktich i Draco svadjali sto se tice Nutelle, pa je sobarica brzo docarala i drugu (pfrttt). Usta punih kuhanih jaja sam pitala Brooke namjeravaju li ostati, ali je ona zalosno odgovorila: "Ja ne, imam pune ruke posla radi skole. Mozda Luka ostane s vama". Laktom je pukla Luku koji je veselo razgovarao s Aktich. "Ha?!"? "Oces li ostati ovdje s nama"-pitala sam. "D-ne"(izmedju je bio kick stiklom).
[Vrh] Go down
http://rwandi.blogspot.com
elektra
Početnik
Početnik
elektra


Broj postova : 14
Age : 29
Registration date : 26.06.2009

Ron and I storiez Empty
PostajNaslov: Re: Ron and I storiez   Ron and I storiez Emptypet lip 26, 2009 8:16 pm

O-o-o-o.
Netko je bogat... LoL
Dobra priča. najs najs.
možeš mene ikako ubaciti? evo opis ako možeš:

Elektra Cindy Aqua Aurora Arado
slytheren
Izgleda isto kao i vila na mom avataru, krila su joj otkako ju je netko prolio napitkom po leđima
luđakinja i kriminalka
animagus.
patronus joj je lisica.
[Vrh] Go down
Bella Potter
Početnik
Početnik
Bella Potter


Female Broj postova : 7
Age : 27
Dolazim iz: : Bosna i Hercegovina
Registration date : 09.01.2010

Ron and I storiez Empty
PostajNaslov: Re: Ron and I storiez   Ron and I storiez Emptyned sij 10, 2010 5:25 pm

great-super-prelijepo
[Vrh] Go down
Bella Potter
Početnik
Početnik
Bella Potter


Female Broj postova : 7
Age : 27
Dolazim iz: : Bosna i Hercegovina
Registration date : 09.01.2010

Ron and I storiez Empty
PostajNaslov: Re: Ron and I storiez   Ron and I storiez Emptyned sij 10, 2010 5:25 pm

great-super-prelijepo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ron and I storiez Empty
PostajNaslov: Re: Ron and I storiez   Ron and I storiez Empty

[Vrh] Go down
 
Ron and I storiez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Harry Potter :: Ostalo :: Dnevnici-
Forum(o)Bir: